Strona główna Blog erotyczny Bezpieczna erotyka w sieci – gdzie jej szukać?

Bezpieczna erotyka w sieci – gdzie jej szukać?

737

Bezpieczna erotyka w sieci-gdzie jej szukać? Z tym pytaniem boryka się zapewne niejeden amator internetowej erotyki. Nic dziwnego- często bywa tak, że faktycznie strony o charakterze erotycznym są źródłem różnego rodzaju złośliwego, a wręcz nawet wrogiego oprogramowania. Zatem gdzie warto szukać bezpiecznego źródła porno materiałów? Dzięki nam poznacie odpowiedź, na to pytanie a co za tym idzie, bez większych obaw będziecie mogli przeglądać waszą ulubioną erotykę.

Popularność ma znaczenie

Tutaj niestety trzeba przyznać jedną rzecz- im bardziej popularny jest dany serwis, tym lepiej dla naszego bezpieczeństwa. Nie Ma co się oszukiwać, duże serwisy zarabiają naprawdę spore sumy na zamieszczonych na ich serwerach materiałach erotycznych (nawet jeżeli są one darmowe dla użytkowników) takich jak na przykład zdjęcia dla dorosłych. Dlatego też nie chcą się one narażać po pierwsze na ich utratę, po drugie na różnego rodzaju kary związane z wyciekiem danych, szczególnie osobowych, gdyż potrafią one być ogromne.

Opinie użytkowników na forach internetowych

Równie ważne są opinie użytkowników zamieszczane na forach internetowych. Z nich możemy bez większego problemu dowiedzieć się które serwisy są w miarę bezpieczne oraz co za tym idzie godne polecenia, a które należy omijać szerokim łukiem, jeżeli nie chcemy na przykład stracić całą gotówkę zgromadzoną na naszym koncie. Jest to dosyć dobra metoda, gdyż nieuczciwe serwisy starają się usuwać negatywne opinie na ich temat, jednak na zewnętrznym forum nie mogą tego zrobić.

Uważaj na oszustów

Jednak nie każda nieuczciwa strona internetowa działa na zasadach atakowania użytkownika wrogim oprogramowaniem, niektóre z nich stosują bardziej subtelne metody takie jak na przykład oszustwo. Przykładowo wchodzimy na pewną stronę z erotyką i chcemy przejrzeć zdjęcia dla dorosłych. Nagle pojawia się komunikat, że aby móc przeglądać dalej należy wykupić pakiet Premium- kupujemy go, a nagle okazuje się, że coś jeszcze musimy wykupić, albo materiały nie spełniają naszych oczekiwań i tym sposobem tracimy sporo pieniędzy.

Nie podawaj żadnych danych poufnych

Strona z erotyką pyta się o twój adres? A może o numer konta bankowego? Jak najszybciej ją opuść. Nawet jeżeli dane od razu nie zostaną wykorzystane, to najlepszym wypadku będziesz dostawać niechciany spam, natomiast w najgorszym konsekwencje mogą być znacznie gorsze, gdyż twoje dane osobowe mogą być wykorzystane do różnego rodzaju przestępstw.

Podsumowanie

Bezpieczeństwo w sieci to obecnie podstawa, zwłaszcza jeżeli planujecie przeglądać portale z szeroko rozumianą erotyką. Dlatego też warto wcześniej zainstalować na komputerze lub smartfonie odpowiednie oprogramowanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa w sieci, takie jak na przykład program antywirusowy, czy też wszelkiego rodzaju programy typu firewall. W ten sposób możemy zabezpieczyć się przed niektórymi atakami ze stron o charakterze erotycznym. Warto z tego korzystać, tym bardziej że sporo takich programów jest całkowicie darmowa, oraz godna polecenia.