Strona główna Blog erotyczny Bielizna erotyczna – idealny prezent na rocznicę związku

Bielizna erotyczna – idealny prezent na rocznicę związku

572

Mężczyźni są wzrokowcami. Często gani się ich naturę, ale instynktu nie da się oszukać w żaden sposób. Warto wykorzystać to w sypialni i dorzucić do uniesień odrobinę pikanterii. Bielizna erotyczna może być świetnym pomysłem na prezent dla dobrze znającej się pary, a także początkiem czegoś nowego.

Dopełnienie atmosfery

Wybór w zakresie bielizny erotycznej jest całkiem spory. Wyróżniają się fasony, kolory, wycięcia, a także stopień odkrytego ciała. Kostium powinien pobudzać zmysły i wzbudzać pożądanie. Idealnie w tej roli sprawdza się agresywna czerwień albo delikatna biel. Rzadziej spotykana jest czerń, która jednak pasuje dla osób o śniadej cerze. Wszystko w zgodzie z zasadą kontrastu.

Założenie specjalnego stroju urozmaici grę wstępną. Sex jest ważny, ale przyjemność czerpie się na wielu płaszczyznach. Kobiety doceniają drobne gesty. Jeżeli bielizna będzie oszałamiająca, pobudzi mężczyznę do działania niczym płachta byka. I to bez dodatkowych wspomagaczy.

Zakrywać , czy odsłaniać ?

Zasada jest taka, że najważniejsze powinno pozostać zakryte. Ostatnio modna stała się bielizna z materiału prześwitującego. Jeżeli wspomniane elementy są dobrze umiejscowione, będzie trafnym zakupem.

Najgorzej prezentują się minimalistyczne kostiumy, w których właściwie wszystko widać. Sznurek zamiast stringów będzie mało apetyczny, a niektórym kobietom po prostu nie pasuje. Poza tym zabiera pole wyobraźni. Na pewnym etapie związku zna się doskonale, ale pobudzenie umysłu jest również istotne.

Podsumowanie

Bielizna erotyczna zajmuje ważne miejsce w sypialni. Co ciekawe, coraz częściej pojawia się nie tylko w żeńskim wydaniu. Dodatkowe pobudzenie zmysłów przynosi pozytywne efekty na każdym etapie miłosnych igraszek.

Warto mieć w zanadrzu kilka kostiumów, które zaprezentuje się w stosownym czasie. Odkrywanie nowości z udziałem partnerki to niezapomniane przeżycie. A może sam kostium jest wstępem do nowych doznań miłosnych? Na eksperymenty w sypialni nigdy nie jest za późno! Zwłaszcza, gdy mają miejsce z ukochaną osobą.

źródło: https://eroc.pl