Strona główna Poradniki erotyczne Dlaczego na świecie jest coraz więcej singli?

Dlaczego na świecie jest coraz więcej singli?

634

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi zwraca uwagę tylko na swoje życie, niekoniecznie interesuje ich los innych, dodatkowo wiele osób nie szuka partnera. Dlaczego więc ludzie wolą żyć samotnie? O tym dowiesz się za chwilę!

Dlaczego na świecie jest coraz więcej singli?

Pogoń za kasą

W teorii kariera oznacza, że możesz kupić wszystko, ale przy tak wielu opcjach naprawdę musisz być bardzo bogaty, aby mieć je wszystkie. Dlatego wiele osób spędza cały swój czas w pracy. Jednak najczęstszą sytuacją jest to, że po 10-20 latach tacy ludzie stwierdzą, że mają tylko pieniądze i nic więcej w życiu. Zwykle jest za późno na znalezienie partnera. Jedyne, co mogą zrobić, to prostytuować się lub poślubić młodą damę, która chce tylko odziedziczyć majątek. To tragiczny koniec tego stylu życia.

Nikt nie chce zdrady

Wszyscy martwią się, że jeśli będzie w związku, to od razu ta druga połówka będzie chciała zdrady. Nic dziwnego, dzięki aplikacjom takim jak Tinder możesz szybko umawiać się na randki. Niestety zdrada stała się powszechna, a wiele związków często pęka z powodu patologicznej zazdrości lub takich myśli – w końcu, jeśli nadal będziesz mówić o zdradzaniu partnera, to w końcu tak się stanie.

Niechęć do kompromisów

W dzisiejszych czasach wielu ludzi planuje być „kimś”, a miłość jest na trzecim miejscu. Nic dziwnego, że ci ludzie nie pozwalają sobie już na miłość, ponieważ nigdy nie pomyślą, że miłość jest uniwersalna. Samolubstwo jest zwykle głównym powodem separacji i samotności – ponieważ wtedy nie musisz się martwić o to, jak czują się inni ludzie.

Problemy z komunikacją

Po pewnym czasie – na przykład w odosobnieniu, partnerzy zwykle nie mają żadnych interesujących tematów do omówienia lub nie wiedzą, jak ze sobą rozmawiać. Zwykle prowadzi to do nieporozumień, które zawsze są złe w związku, ostatecznie prowadząc do problemów, które prowadzą do zerwania. W dzisiejszych czasach wszyscy uważają miłość za „produkt”, ale nie dzieje się tak dlatego, że miłość nie jest produktem.

Czy warto jest szukać miłości?

Oczywiście że tak, ponieważ im dłużej jesteś sam, tym gorzej będziesz się czuć psychicznie. Naturalnie, możesz spędzić resztę swojego życia zabawiając się zabawkami erotycznymi, ale zwykle to jest zły pomysł, ponieważ nie zastąpią ci one drugiego człowieka. Mimo iż będzie ciężko, to mimo wszystko warto jest spróbować.