Strona główna Poradniki erotyczne Jak najlepiej podrywać kobiety?

Jak najlepiej podrywać kobiety?

1106

Podrywanie kobiet to tak naprawdę sztuka, którą nie jest łatwo opanować. Większość Pań również poznaje się na sztuczkach mężczyzn, dlatego jest to zawsze rozgrywka o to, kto opanuje nowy, lepszy sposób, chociaż w tej zabawie są również i kwestie fundamentalne, o których powiemy sobie dzisiaj.

Jak najlepiej podrywać kobiety?

Zachowanie spokoju jest najważniejszym aspektem podrywania

 Postawcie się z resztą w jej sytuacji – przed sobą macie kogoś, kto jest kłębkiem nerwów, z którym nie da się normalnie porozmawiać, więc kobieta automatycznie zacznie myśleć, że coś jest chyba nie tak, nieprawdaż? Dlatego też radzimy najlepiej ćwiczyć rozmowę z kobietami na neutralne tematy, na przykład o pogodzie, jak się dzisiaj czują, itd. aby później móc na spokojnie z nimi rozmawiać. Bardzo wielu facetów ma ogólnie problem z rozmową z kobietami, a już kiedy zdobędzie się na odwagę, i pójdzie z nimi na randkę stara się pokazywać z jak najlepszej strony. Później jednak, po randce, w trakcie kolejnych rozmów z jego wybranką najczęściej mężczyzna odsłania swoje ,,prawdziwe oblicze” – jednocześnie zniechęcając swoją partnerkę do siebie, dlatego też – nasza rada od nas, albo .

Kobiety zazwyczaj na początku nie lubią podtrzymywać konwersacji

Dlatego też jeśli jakaś ci się spodobała, to ty musisz utrzymywać rozmowę. I przy tym też nie możesz wyjść na desperata, ponieważ pogrzebiesz swoją szansę na zawsze. Zdenerwowany? No to wróć do punktu pierwszego, a potem przejdź dalej. No dobrze, wróćmy do tematu. Dobrą techniką na utrzymanie żywej rozmowy jest zadawanie tak zwanych ,,pytań wstecznych” – czyli po prostu zadawanie pytania na temat czegoś, co twoja partnerka wcześniej powiedziała, z dodanym jakimś szczegółem aby to ona ciągnęła dalej temat.

Dajmy na przykład to, że partnerka powiedziała ci że ,,no wiesz, interesuję się [tu wstaw jej zainteresowanie np.: muzyka]”. A twoja odpowiedź w tym momencie powinna być ,,Muzyką? A jakie gatunki muzyki lubisz?” – przez co twoja partnerka poczuje się przez ciebie doceniona, oraz chętnie udzieli ci odpowiedzi i rozmowa poleci dalej.