Strona główna Poradniki erotyczne Jak poderwać kobietę podczas pandemii?

Jak poderwać kobietę podczas pandemii?

577

Poderwanie kobiety z reguły nie jest łatwe, jeśli nie mamy odpowiedniego doświadczenia, a jest to jeszcze cięższe w czasach pandemii. Dlatego też dziś dowiesz się, jak możesz zacząć podrywać kobiety w czasach pandemii covid-19!

Jak poderwać kobietę podczas pandemii?

Jak zacząć?

Przede wszystkim, musisz pamiętać o tym, że jeśli nie wyjdziesz z domu i nie podejdziesz do wybranych kobiet, które wydają się interesujące, to nie osiągniesz niczego.

Zgodnie z zasadami dobrych manier musisz najpierw ocenić, czy wybrana przez Ciebie osoba nie zajmuje się jakimiś ważnymi sprawami. Przerywanie prywatnych rozmów czy zakłócanie spokoju podczas zamawiania kawy z pewnością nie zrobią na niej dobrego wrażenia. Z drugiej strony czekanie na idealny moment to dobry sposób na przegapienie okazji do zagadania. Oczywiście jeśli dopiero zaczynasz, to od razu tego nie załapiesz, ale staraj się zawsze dobierać moment zagadania w najlepszym według ciebie czasie.

Czasami też zdarza się, że rozmawiasz lub robisz coś z kimś, kogo nie znasz. Jeśli czujesz, że to ,,ten” moment, to nie krępuj się i zacznij flirtować. Taka sytuacja ma wiele zalet. W naturalny sposób nawiążesz z nią kontakt, w tym tematy do dalszego dialogu, dasz się zauważyć w neutralnych warunkach, pokażesz, jak wyglądają Twoje relacje z innymi, nie będziesz przeszkadzać, a co najważniejsze, dasz jej szansę na lekkie poznanie ciebie. Po nawiązaniu pierwszego kontaktu między Tobą a nią nie będzie już bariery nieznajomości. To wystarczająco dużo, aby okazała ci swoje zainteresowanie. Jednak bez względu na to, czy udało ci się zacząć rozmowę, czy też skończyła się ona na pewnym momencie, nie powinieneś się tym przejmować.

Myśl o całym procesie podrywania jak o grze

Naturalnie to, że zacząłeś, nie oznacza, że po pierwszej lepszej rozmowie nagie amatorki się zlecą i zaczną ciebie podrywać, oraz namawiać na seks. Niestety, to nie film, tylko prawdziwe życie, dlatego też powinieneś ćwiczyć swoje umiejętności konwersacji. Chodzi o to, że powinieneś wykonywać tylko małe gesty w kierunku osoby, którą jesteś zainteresowany i pozwolić jej na to zareagować.

Posiadanie dużo swobody często jest bardzo pożądane. Dzięki temu nie pokażesz wszystkich kart od razu, ale możesz wyciągnąć wtyczkę w dowolnym momencie. To samo dotyczy drugiej strony. Jeśli w którymś momencie coś się zepsuje, to najlepiej jest to przyjąć w spokoju, oraz nie starać się desperacko prosić o dalszy kontakt. Miej swoją godność i po zerwaniu kontaktu idź po prostu dalej i zacznij rozmowę z następną osobą, która cię interesuje.