Strona główna Blog erotyczny Jak urozmaicić seks w długoletnim związku?

Jak urozmaicić seks w długoletnim związku?

687

Jednym z problemów długoletniego związku jest brak pociągu seksualnego bądź stanowczo mniejszy pociąg seksualny do drugiej połówki. W końcu życie nie jest łatwe, oprócz spraw miłosnych istnieją także problemy związane z pracą, dziećmi i obowiązkami, które czekają na nas każdego dnia. Dość duży odsetek ludzi ma problem z namiętnością w długoletnim związku. Zmęczenie codziennymi problemami daje bardzo w kość, a to powoduje, że nie posiadamy już takich samych chęci, jeśli chodzi o seks z drugą połówką. 

Jakie są sposoby na urozmaicenie seksu w długoletnim związku?

Sposobów na urozmaicenie seksu w długoletnim związku mamy bardzo wiele. Jedyne czego potrzebujemy to chęci i pewnych miejsc, w którym ten seks będzie się mógł odbyć. W związku bywa tak, że często dwie kochające się osoby się kłócą, a to z pewnością nie sprzyja zjawisku jakim jest ochota na seks z partnerem/partnerką. Należy zadbać o to, by atmosfera nie była napięta. Trzeba się rozluźnić i dać się ponieść chwili. Rozmowa to także niesamowicie potrzebna rzecz. Prawienie komplementów bądź wysyłanie namiętnych smsów z pewnością pomoże w pociągu seksualnym. 

Wiadomym jest także, że trzeba wprowadzać urozmaicenia, jeśli chodzi np. o pozycje seksualne bądź miejsca, w którym dokonujemy aktu seksualnego. Według portalu randkowego https://sex-spotkania.sexklasa.net najczęściej uprawia się seks w łóżku, ale kto zabroni zrobić to np. na stole kuchennym bądź pod prysznicem czy także na pralce. To wszystko wprowadza trochę nowości przez co pociąg seksualny i namiętność pomiędzy partnerami się zwiększa.

Czy wprowadzenie różnych urozmaiceń seksu pomoże w powrocie ochoty na seks?

W zdecydowanej większości przypadków tak to właśnie działa. Partnerzy, którzy wprowadzają coś nowego, nie narzekają na rutynę i nudę. Nic nie stoi na przeszkodzie w próbowaniu odgrywania np. scenek erotycznych bądź oglądaniu filmów erotycznych, które powodują większe podniecenie i chęć do seksu. Dobra atmosfera w związku to podstawa. W końcu nikomu nie chce się uprawiać seksu, jeśli chwilę wcześniej pokłóciliśmy się z drugą połówką. Należy urozmaicać swój seks z partnerem/partnerką na każdy sposób, by wcześniej wspomniany seks był niezapomniany.