Strona główna Poradniki erotyczne Jak wrócić do randkowania – poradnik dla singli z ,,odzysku”

Jak wrócić do randkowania – poradnik dla singli z ,,odzysku”

875

Tak naprawdę bardzo niewiele osób ma to szczęście, gdzie może pozwolić sobie na to, żeby z jednym partnerem przeżyć całe swoje życie. W końcu jako ludzie mamy bardzo długą historię posiadania wielu partnerów, a cała koncepcja ,,jeden partner na całe życie” tak naprawdę utrzymała się przez niecałe 100 lat – nie mówiąc już o tym, że powoli wracamy do starych zachowań. Jednakże wracając do tematu przewodniego – jak znaleźć partnera po długim czasie rozstania?

Jak wrócić do randkowania – poradnik dla singli z ,,odzysku”

Nigdy nie idź za szybko

Porywanie się z motyką na słońce tylko po to, aby zaraz zrezygnować, nie jest dobrym pomysłem, ponieważ w tym przypadku zaczniesz chcieć wszystkiego, nie patrząc na walory własne. Tak, każdy chce super seksownej partnerki, która zachowuje się jakby to filmy porno w hd kręcili na podstawie jej życia, która wyczytuje z wyrazu naszej twarzy wszystkie nasze problemy i pomaga nam we wszystkich aspektach naszego życia. Tutaj jednak musimy rozwiać twoje złudzenia – nie ma takiego kogoś, i nie poznasz takiego kogoś od razu, z racji tego, że to może być tylko wypracowane poprzez długotrwałe docieranie się, oraz spędzanie swoich pasji i fantazji nawzajem – co jest bardzo ciężkie do osiągnięcia. Twój świeżo co dopiero poznany partner na pewno będzie miał jakąś swoją wadę, ale to zależy od tego, czy możesz to zaakceptować, czy też sprawią, że nie będziesz chciał kontynuować tego związku. Realistyczne podejście do celów w związku jest pierwszym krokiem, który nigdy nie powinien zostać pomijany, jeśli dopiero co zacząłeś ,,kręcić” z jakąś osobą.

Znalezienie dobrego partnera może zająć dużo czasu

Niektórym zajmuje to miesiąc, innym rok, a jeszcze innym w ogóle nie można znaleźć partnera. Wybór tej pierwszej osoby, która się nam napatoczy nie jest tego wart, bo w ten sposób można się mocno zawieść, co nie będzie dla nas zbyt przyjemne – a dodatkowo można sporo stracić.

Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa

Jest wielu ludzi, którzy je ignorują. To jest wielki błąd. Na przykład, wystarczy wspomnieć tutaj, że wiesz, że będziesz uprawiać seks? To zakup prezerwatywy. Chcesz poznać jakąś dziewczynę, ale nie wiesz gdzie jej zaproponować spotkanie? Działaj w obszarach, w których jest dużo ludzi, takich jak kawiarnie w centrum miasta – wtedy będzie czuła się bezpiecznie, a jeśli to będzie ktoś ze złymi intencjami, to będziesz miał w razie kłopotów więcej świadków.