Strona główna Poradniki erotyczne Najlepsze porady dla małżeństw odnośnie seksu

Najlepsze porady dla małżeństw odnośnie seksu

930

Wiele par ma olbrzymie problemy z tym, aby po jakimś czasie uprawiać seks, a jednocześnie z tego tytułu czerpać stale przyjemność. Jakie więc są najlepsze porady dla małżeństw odnośnie seksu? O tym – i więcej już za chwilę!

Najlepsze porady dla małżeństw odnośnie seksu

Flirt przestał być priorytetem w waszej sypialni

Oczywiście dobre zrozumienie języka flirtowania jest również przydatne, więc znacznie łatwiej jest zapoznać się z rozmową miłości, niż nie odczuwać żadnej przyjemności z seksu. W końcu jeśli nasz rozmówca jest zadowolony, rozmowa leci w odpowiedni sposób, a my używamy odpowiednich słów, to mamy dobrą okazję do rozpalenia ognia pożądania – a następnie na seks.

Zacznijcie korzystać z zabawek erotycznych

Niektóre osoby o konserwatywnych poglądach boją się używać ich zupełnie niepotrzebnie z innymi, ponieważ używanie gadżetów erotycznych może znacznie podgrzać temperaturę w sypialni. Propozycja użycia kajdanek z pewnością przyciągnie kobiety lubiące rządzić oraz panów lubiących być uległymi w łóżku. Wśród fascynujących gadżetów erotycznych nie sposób nie wspomnieć o kulkach gejszy, które zadowolą każdą kobietę, uwielbiającą masturbacje i pomogą jej sprawić, aby seks był po prostu lepszy.

Brak rozmowy na tematy związane z seksem

Ludzie zwykle oczekują, że ich partnerzy zawsze uwzględniają ich potrzeby i dbają o nie (co partner może zrobić), ale po całym obciążeniu związku spada na jedną osobę, okazuje się, że nasi partnerzy mają już dość i nie chcą już z nami być. Kiedy mamy nierealne oczekiwania wobec partnera i nie chcemy z nim zrywać, najpoważniejszym błędem jest unikanie faktu, że druga połowa może w ogóle nie istnieć. Wiele osób zapomina, że w związku należy realizować nie tylko nasze marzenia, ale także wizję szczęśliwego życia z nami jako partnerami. Większość ludzi nie mówi o nich swoim partnerom, ponieważ martwią się, że ich partnerzy są zupełnie inni. Jesteśmy tylko ludźmi, nikt nie może przeczytać tego, czego chcą inni. Tak, relacje między ludźmi są tak podobne, że ich pragnienie realizacji tych marzeń jest bliskie ścieżki, ale to kwestia szczęścia, a w związku niestety ale trzeba nauczyć się rozmawiać, ponieważ bez tego bardzo ciężko będzie odpowiednio zapanować nad swoimi żądzami seksualnymi, przez co za jakiś czas jeden z partnerów może po prostu mieć chęć na zdradę, zamiast opowiedzieć o tym partnerowi, który też sam może na przykład zacząć oglądać seks filmy.