Strona główna Poradniki erotyczne Nowy związek – na co powinieneś uważać?

Nowy związek – na co powinieneś uważać?

820

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że to właśnie na początku związku jest on najbardziej kruchy, oraz trzeba się o niego starać jak najbardziej (o ile oczywiście ci na nim zależy). Na co więc powinieneś uważać, jeśli już wchodzisz w nowy związek?

Nowy związek – na co powinieneś uważać?

Rozmawiaj na temat tego, jak to ma wyglądać

Najlepiej, jeśli oboje zaczniecie robić coś wspólnie – w końcu to może pomóc wam jeszcze bardziej zacieśnić swoje więzy. Oczywiście nie jest łatwo znaleźć wspólne hobby, ponieważ jedna strona może czuć, że druga je ogranicza. Oczywiście tak nie jest, więc dostosuj swoje tempo do tempa twojego partnera. W ten sposób będziesz się dobrze bawić, a Twój nowy związek kochanków będzie bardziej harmonijny.

Staraj się rozmawiać w delikatny sposób

Jeśli chcesz uprawiać seks ze swoim partnerem, powinieneś wiedzieć, że twoje życie nie wygląda tak jak filmy erotyczne, gdzie możesz wejść do łazienki i spodziewać się już od razu tego. Bardzo przyda ci się dobra znajomość języka flirtowania, dzięki czemu łatwiej jest oswoić partnera z twoją wizją. Jeśli nasz rozmówca jest usatysfakcjonowany i poprawnie przeprowadziłeś rozmowę, to masz okazję wzbudzić pragnienie na seks twojego partnera.

Na to uważaj

Jednym z możliwych powodów zrujnowania początkowo udanego związku może być to, że nie chcemy ujawniać naszych potrzeb, to znaczy nie możemy być dla siebie otwarci. Ostatecznie, jeśli nie podejmiemy ryzyka, nie będziemy się bać odrzucenia lub niesprawiedliwie powiemy, czego potrzebujemy, wtedy ten związek się rozpadnie. Zwłaszcza, że zwykle myślimy, że jeśli ta osoba nas kocha i jesteśmy dla niej naprawdę ważni, to powinna znać nasze potrzeby. Tylko w ten sposób możemy znaleźć prawdziwą miłość i uczynić nasz związek trwałym. W końcu w dzisiejszych czasach trudno znaleźć dobrą osobę, nie wspominając o tym, że koronawirus może uniemożliwić wielu znalezienie naprawdę dobrego partnera. Oczywiście ciągłe zadawanie tych samych pytań może sprawić, że twój partner będzie mniej lub bardziej odgradzał się od ciebie, więc musisz uważać na to, co robisz. Spróbuj zadać różne pytania dotyczące tego, jak czuje się twój partner lub co chce robić.

Początki związku to najlepszy okres na zmiany

Otóż sam ten związek jest zmianą, ale to tylko od ciebie zależy, czy na lepsze, czy też na gorsze. Dlatego też uważaj na to co robisz, ponieważ może się to odbić na twoim związku.