Strona główna Blog erotyczny Pierwszy pocałunek – kiedy jest na niego idealny moment?

Pierwszy pocałunek – kiedy jest na niego idealny moment?

687

Pierwszy pocałunek jest zawsze bardzo ważny. To właśnie on wspominany jest przez długi czas i do niego porównywane są kolejne. Taki pocałunek niezależnie od wieku, czy płci sprawia, że w człowieku budzą się uczucia, które do tej pory nie były nawet znane. Kiedy warto się zdecydować na pierwszy pocałunek? Poniżej można znaleźć kilka ciekawych podpowiedzi!

Spontaniczność i zdecydowanie

Pierwszy pocałunek jest szczególnie istotny dla młodych osób, które dopiero zaczynają rozumieć swoje potrzeby, ale nie tylko. Dla dorosłych ten moment też ma ogromne znaczenie. Zwłaszcza jeśli nie chcą się skompromitować. Wielu ludzi zastanawia się, jak się zachować, kiedy wykonać ruch i czy rzeczywiście dana chwila będzie odpowiednia. Tak naprawdę nie potrzeba jest przedłużająca się analiza. Wystarczy wiedzieć, czego człowiek oczekuje i czy sprawi przyjemność drugiej stronie. Pierwszy pocałunek jest ważny, ale raczej nie będzie miał żadnego wpływu na związek. Nie trzeba więc planować, a postawić na spontaniczność. Z całą pewnością szybkie i pewne działanie pozwoli dłużej nie myśleć i skupić się na samym pocałunku.

Atmosfera i komfort

Chociaż zaleca się spontaniczność, to warto pomyśleć też o odpowiedniej atmosferze i komforcie obu stron. Z reguły pary całują się na pożegnanie, po zakończonej randce. Czasami jest to dobry wybór, ale nie w sytuacji, gdy chłopak odprowadza dziewczynę pod sam dom i na oczach sąsiadów lub – co gorsza – jej rodziców namiętnie ją całuje. Zresztą równie słabym pomysłem jest podjęcie decyzji o pierwszym pocałunku w zatłoczonej restauracji, czy kinie. Do tego potrzebna jest chwila intymności. Bardzo często taka nadarza się w najmniej spodziewanym momencie i właśnie wtedy trzeba zdecydowanie zacząć działać, ale nie w pośpiechu. Jeżeli w głowie gnieździ się myśl, że zaraz odjedzie autobus lub ktoś może zobaczyć parę, to lepiej w ogóle zrezygnować z pocałunku, ponieważ będzie całkowicie pozbawiony przyjemności. Poza tym nie będzie dobrze wyglądało, gdy zaraz po jego zakończeniu inicjująca strona się oddali.

Źródło: filmy porno