Strona główna Poradniki erotyczne Randki po pandemii – jak do nich wrócić?

Randki po pandemii – jak do nich wrócić?

582

Niewiele osób ma to szczęście, żeby zostać do końca życia z tym samym partnerem. W końcu związki trwają coraz krócej, a sama pandemia nam w tym nie pomaga. Jak więc znaleźć partnera po tym, jak zerwałeś ze swoim ostatnim? O tym dowiesz się już za chwilę!

Randki po pandemii – jak do nich wrócić?

Znalezienie dobrego partnera może zająć dużo czasu

Niektórym zajmuje miesiąc, innym rok, a jeszcze innym w ogóle nie można znaleźć partnera. Nie warto wybierać pierwszej, lepszej osoby, która nas spotka, bo Cię to zawiedzie, co nie jest dla nas zbyt przyjemne, a także możesz wiele stracić. Dlatego też pamiętaj o tym, że cierpliwość przy poszukiwaniach partnera jest czymś bardzo kluczowym.

Nigdy nie staraj się randkować na szybko

Każdy chce super seksownego partnera już na starcie, który potrafi odczytać wszystkie nasze problemy z wyrazu twarzy i pomóc nam we wszystkich aspektach życia. Ale tutaj musimy rozwiać Twoje złudzenia – nie ma takiej osoby, albo też takiej osoby nie spotkasz od razu, bo faktem jest, że ten problem można rozwiązać jedynie łącząc się ze sobą i spędzając nawzajem swoje pasje i fantazje – To jest trudne do osiągnięcia.

Twój nowy partner z pewnością będzie miał wady, ale zależy to tylko od ciebie, czy możesz to zaakceptować, czy też sprawi, że będziesz chciał zerwać kontakty z taką osobą. Jeśli dopiero zaczynasz „spędzać czas” z kimś, realistyczne podejście do celów relacji jest pierwszym krokiem, którego nie można zignorować.

Dodatkowo warto jest dbać również o swoje bezpieczeństwo. Na przykład, jeśli zamierzasz uprawiać seks z tą osobą, to kupienie prezerwatyw jest dobrym pomysłem. Chcesz poznać dziewczynę, ale nie wiesz, gdzie zaproponować spotkanie? Działaj w miejscu, w którym jest dużo ludzi, przykładowo w centrum miasta – żeby czuła się bezpiecznie.

Gdzie szukać randek?

Otóż aktualnie jedyna twoja opcja to aplikacje randkowe. Niestety, ale w czasach pandemii koronawirusa mamy bardzo małe szanse na wyjście do kawiarni, klubu bądź czytelni. Wszystko jest pozamykane, a znając życie, do lata tak naprawdę nadal nie będziemy mogli nigdzie wychodzić, bądź korzystać z ogródków piwnych bądź miejsc rekreacji na wolnym powietrzu. Z tego powodu też jesteś zmuszony do tego, aby korzystać z randek online.

Niestety, ale tam panują zupełnie inne metody randkowania, dlatego też musisz się do tego przygotować w odpowiedni sposób. Naturalnie odpowiednie zdjęcia i również metody rozmów to tak naprawdę jedyna metoda na to, abyś w ogóle miał szanse na to, aby zaprosić jakąś kobietę na randkę.