Strona główna Poradniki erotyczne Seks prezent na święta – jaki wybrać?

Seks prezent na święta – jaki wybrać?

841

Prezenty erotyczne oprócz zaskoczenia partnerki mogą naprawdę zwiększyć przyjemność z seksu, zwłaszcza że sama idea jest bardzo ekscytująca. Jaki więc prezent erotyczny wybrać najlepiej dla twojej partnerki? O tym dowiesz się już za chwilę!

Seks prezent na święta – jaki wybrać?

Wibratory

Ponad połowa kobiet może mieć orgazmy poprzez stymulacje łechtaczki, ponieważ sama łechtaczka ma tysiące zakończeń nerwowych. Lekkie „łaskotanie” w tym miejscu wystarczy, aby kobieta poczuła subtelne wibracje niemal całego ciała. Specjalny masażer do stymulacji tego narządu może okazać się strzałem w dziesiątkę. Najnowsze modele na rynku są znane ze swojego opływowego kształtu i niewielkich rozmiarów. Zwykle za pomocą jednego przycisku możemy wprawić go w wibrację, a także możemy wybrać intensywność wibracji. Taka zabawa to już masturbacja na całego, pełna ostrych uniesień. Jednocześnie ciekawą opcją jest przyłożenie palca do urządzenia, urządzenia te bez problemu mogą obsługiwać „urządzenie”, nawet nasi partnerzy mogą nosić te urządzenia również na etapie przygotowania. To dobry wybór dla osób, które nie mają dużego doświadczenia w akcesoriach erotycznych, ponieważ taki masażer jest urządzeniem dość neutralnym i nie będzie się wyróżniał żadnym szczególnym wyglądem ani kształtem. Naturalnie może się to nam wydawać „dziwne”, ale ze względu na jego przeznaczenie warto jest go mieć (naturalnie jeśli jesteśmy płci żeńskiej).

Seks zabawki sterowane elektronicznie

To doskonała zabawka dla par, które na co dzień mieszkają w różnych miejscach, lub par, które chcą mieć erotyczną przyjemność np. Chodząc do galerii, kina czy na uczelnię – taki wibrator jest zdalnie sterowany za pomocą specjalnej aplikacji pobranej na twój telefon komórkowy, która bez względu na to, czy partner jest obok niej, czy w innym kraju, może sprawić kobiecie przyjemną przyjemność. Szczególnie polecamy tę zabawkę osobom, które pozostają w związku na odległość.

Żele

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów żeli stworzonych z myślą o zwiększeniu przyjemności obu stron. Wśród tych preparatów są żele, które działają rozgrzewająco, chłodząco, a nawet łaskocząco. Żel może również zmniejszać suchość pochwy i dyskomfort podczas stosunku płciowego.

Pierścień erekcyjny

To bardzo prosty gadżet, który możesz zaprezentować swojemu partnerowi. Oprócz zdobień spełnia też więcej funkcji, a mianowicie wzmacnia i podtrzymuje erekcję, wpływa pozytywnie na czas trwania stosunku, pomaga wzmocnić orgazm. Modele z wibracjami będą dodatkowo stymulować genitalia partnera podczas procesu masturbacji lub seksu. Wybierając model dla początkujących warto zastanowić się nad wyborem modelu wykonanego z elastycznego i łatwego w czyszczeniu silikonu.

Świece do masażu

W rzeczywistości będą używane jako prezenty na każdą okazję. Nawet w obecności rodziny możesz z łatwością podarować je komuś. Można je oczywiście stosować po prostu jako świece zapachowe, ale ich głównym przeznaczeniem jest oczywiście masaż erotyczny.